اهم مصوبات سی و یکمین جلسه هیأت مدیره دوره چهارم کانون وکلای دادگستری استان البرز

در مورخ ۹۸/۰۲/۰۸ ساعت ۱۳:۰۰ سی و یکمین جلسه هیأت مدیره دوره چهارم کانون وکلای دادگستری استان البرز با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید به ریاست جناب آقای حسین حجتی و با حضور آقای وحید نصیری، خانم دکتر هما داودی گرمارودی، آقای دکتر رضا وطن خواه و آقای حسین تفویضی تشکیل گردید.

اسامی غایبین جلسه: آقای دکتر آیت اله پرویزی فرد، آقای رضا کوهدار و آقای مجتبی باری

۱- پیش از دستور گزارشی توسط ریاست کانون وکلاء در خصوص جلسه مورخ ۹۸/۰۱/۱۹ شورای اجرایی اتحادیه سراسری کانون های وکلای کشور به هیأت مدیره ارائه گردید. همچنین در خصوص برگزاری مراسم یادبود مرحوم استاد کشاورز به اتفاق آراء مقرر گردید مراسم یادبود در سالن پروفسور کاتوزیان ساختمان کانون البرز در تاریخ ۹۸/۰۲/۱۵ ساعت ۱۳ لغایت ۱۴ برگزار گردد و در ادامه مقرر گردید ساعات کاری کانون در ماه مبارک رمضان از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۴:۴۵ طبق روال سالهای گذشته باشد.
۲- در خصوص پیشنهاد عضویت کانون وکلای البرز در اتحادیه بین المللی دادگستری  IBA بحث و بررسی شد، به اتفاق آراء با عضویت کانون موافقت و مقرر گردید آقای نصیری با همکاری کمیسیون بین الملل کانون در رابطه با عضویت اقدام نمایند.
۳- در خصوص افزایش حقوق حسابدار آقای کدخدا به اتفاق آراء موافقت گردید.
۴- در خصوص تعیین دادرس علی البدل، سرکار خانم زلیخا فولادی به عنوان دادرس علی البدل دادگاه انتظامی کانون البرز تعیین و موافقت شد.
۵- در خصوص دعوی مطروحه علیه کانون به اتفاق آراء مصوب گردید آقای تفویضی به عنوان وکیل کانون جهت دفاع و پیگیری موضوع اقدام نماید.
۶- در خصوص بررسی شرح وظایف کارآموزی به اتفاق آراء موافقت گردید، چون احدی از موضوعات دستور جلسه هیأت عمومی اتحادیه بحث اصلاح شرح وظایف کارآموزی می باشد، پس از تصمیم اسکودا نسبت به اصلاح آن اتخاذ تصمیم شود. همچنین در خصوص موضوع تعیین شهر (بر اساس جمع نمره آزمون سازمان سنجش و اختبار) برای کارآموزان سال ۹۵ به اتفاق آرا مقرر گردید با توجه به عدم اطلاع شرکت کنندگان در آزمون، به دلیل عدم درج این موضوع در آگهی کانون، در زمان ثبت نام و با بررسی مستندات و مدارک موجود و با توجه به عدم رعایت شرایط قانونی از جمله عدم انتشار آگهی اختصاصی از جانب کانون البرز، در زمان ثبت نام کارآموزان ورودی سال ۹۵ و نظر به عطف به ماسبق نشدن مقررات، مصوب گردید که تعیین شهر صرفاً بر اساس رتبه آزمون سازمان سنجش انجام گردد و صرفاً ۱۰ نفر از رتبه های برتر اختبار حق انتخاب شهر محل وکالت خود را در هر یک شهرهای استان البرز دارا باشند.
۷- در خصوص نقل و انتقال همکاران مطابق تصمیم بررسی و اظهارنظر گردید.
جلسه رأس ساعت ۱۵/۲۵ دقیقه با ختم صلوات پایان پذیرفت.

  • سه شنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٨-٢٣:٥٣
  • 569