اهم مصوبات چهل و سومین جلسه هیئت مدیره دوره چهارم کانون وکلای دادگستری استان البرز (یکشنبه مورخ ۹۸/۷/۷)

روز یکشنبه مورخه ۹۸/۷/۷ چهل و سومین جلسه هیئت مدیره دوره چهارم کانون وکلای دادگستری استان البرز با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در ساعت ۱۳ به ریاست جناب آقای حسین حجتی و با حضور آقای وحید نصیری اوانکی، خانم دکتر هما داودی گرمارودی، آقای دکتر رضا وطن خواه، آقای دکتر آیت اله پرویزی فرد و آقای حسین تفویضی تشکیل گردید.

 

۱- گزارش اقدامات مقدماتی عضویت کانون البرز در IBA توسط خانم دکتر غفوری اصل به هیئت مدیره ارائه گردید و مقرر شد که مدارک لازم جهت ترجمه به زبان انگلیسی در اختیار ایشان قرار گرفته تا مراحل نهایی ثبت کانون در IBA انجام گیرد.

۲- گزارش پیگیری امور مربوط به زمین ابتیاعی کانون توسط آقای دکتر پرویزی فرد ارائه گردید. با توجه به اینکه زمین ابتیاعی دارای ایراداتی بوده و مسکن و شهرسازی با پذیرش این امر اعلام نموده که مساحتی از قطعه ۱-۸ (قطعه واگذاری به کانون) را به دلیل وجود حریم دکل برق، کسر و به همین مقدار از قطعه ۲-۸ مجاور، به زمین مذکور الحاق نموده، فلذا مقرر گردید، کانون مجدداً نسبت به پیگیری اخذ جواز اقدام و در صورت مواجهه با هرگونه ایراد، وفق مقررات اقدام قانونی نماید.

۳- در مورد نحوه برخورد با هجمه های وارد بر نهاد وکالت بحث و بررسی صورت گرفت مقرر گردید که مکاتبات و اقدامات لازم در این خصوص انجام گیرد.

۴- بخشی از آیین نامه کمیسیون آموزش بررسی و مصوب گردید، مابقی مواد در جلسه آتی هیات مدیره مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

۵- در رابطه با پرونده های نقل و انتقال و درخواست متقاضیان وفق تصمیم بررسی و اظهار نظر گردید.

 

جلسه رأس ساعت ۱۶ با ختم صلوات پایان یافت.

 

کانون وکلای دادگستری استان البرز

  • پنج شنبه ١١ مهر ١٣٩٨-٠١:٠٦
  • 700