🔹 اسامی پذیرفته شدگان اولین اختبار سال 1399 کانون وکلای دادگستری البرز اعلام شد:

سرکار خانم محدثه پورکاظم ، جناب آقای فرهنگ بیات و جناب آقای میثم نادری فرد به عنوان نفرات اول تا سوم این آزمون شناخته شدند. ضمن آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان این آزمون، اسامی قبول شدگان آزمون به ترتیب حروف الفبا اعلام می گردد:

 

 

ردیف

نام و نام خانوادگی کارآموز

ش پ

1

ابراهیمی راد  احمد رضا

2221

2

ابوعلی  فاطمه

2233

3

اجتنابی  سعید

2246

4

احمدی  سولماز

2172

5

احمدی امیر آبادی  حامد

2257

6

اخلاقی  فاطمه

2160

7

آذری  آمنه

2239

8

آریامنش  ایمان

2147

9

آزادبخت  بشیر

2216

10

آزاده جو  آزیتا

2245

11

اسدی حسن

2437

12

افشارنسب  محسن

2238

13

آقا محمدی  فرهود

2258

14

آقائی برهان  آبتین

2247

15

آقایی نودهی  افشار

2163

16

امرائی هرمز

2288

17

امیرپور  زهره

2142

18

امین رنجبر  ابوالفضل

2189

19

اهتمام  مهران

2185

20

بختیاری  اعظم

2176

21

بذرپور  مونا

2209

22

بیات  فرهنگ

2158

23

پاشایی پیرلوجه  زهرا

2148

24

پالوج بهارک

2249

25

پرپنچی  سیدمرتضی

2264

26

پور نظمی سیسی  کاوه

2211

27

پورکاظم  محدثه

2197

28

تقوی  امیرحسین

2191

29

تمیمی  عیسی

2278

30

توده خرمن  مهران

2173

31

توکلی پور مجید

2244

32

جعفری  آزیتا سادات

2171

33

جلیل خانی  لیلا

2206

34

جلیلی ثانی  نسرین

2180

35

جهانگیری  الهه

2214

36

جهانی  محسن

2240

37

چراغی  عباس

2175

38

حاجی زاده  امیر

2157

39

حاجی شیزری  جواد

2152

40

حب الهی  ابوالفضل

2141

41

حسومی  زهرا

2196

42

حسینی  سید نعمت اله

2302

43

حمزه پور  حسین

2161

44

خدایاری  امیر

2193

45

خدایوندی  مینا

2183

46

خوشدل  سیدمحسن

2253

47

خیراللهی  مهدی

2159

48

دانشور  اشکان

2223

49

دباشیان  ندا

2199

50

درویش  اشکان

2218

51

دمرچی لو  سمیرا

2217

52

دهقان طرزجانی  مجید

2169

53

ذوالفقاری  محمد علی

2267

54

ذوقی توتکابنی  شراره

2268

55

رجبلو  امید

2255

56

رحیمی  سعید

2164

57

رشیدی  حسن

2262

58

رفعتی  عاطفه

2234

59

رفیعی  مصطفی

2219

60

رفیعی وردنجانی  لیلا

2195

61

رنجبر  فرشته

2143

62

رنجبرخاچک  جمیله

2201

63

رهنمای قنبرآباد  امید

2166

64

زرین  محسن

2140

65

زمانی جعفری  ابوذر

2256

66

زمانی علویجه  مریم

2167

67

زنگنه  محمدهادی

2146

68

زنگی  لیلا

2184

69

زینی وند  هادی

2220

70

سپاسی  محمود

2123

71

سنگری جهانی  افسانه

2177

72

سیدبحری  سیده مرضیه

2174

73

سیدی  سیداحمدرضا

2202

74

شاهواری  محمدحسن

2230

75

شایگان فر  مهرداد

2150

76

شعبانی  پیام

2194

77

صابری  آزاده

2151

78

صلاحی نژاد  مهشاد

2210

79

صناعی  زهرا

2251

80

صیاد  حسین

2254

81

طاوسی  بهزاد

2144

82

عاقبتی رودبرده  سمیه

2207

83

عبدلی  احسان

2188

84

عزیزثانی  حمیدرضا

2168

85

عفراوی  امیرحسین

2243

86

عقیقی روان  علی

2187

87

علوی محتشم  علیرضا

2231

88

علی اکبری  مرتضی

2153

89

علی محمدی  اکرم

2226

90

عیسوندطاهری  محسن

2095

91

غفاری  مجید

2178

92

قاضی زاده  پریا

2205

93

قمشی بزرگ  پانیذ

2149

94

کاظمی  مهران

2250

95

کردی  الهام

2192

96

کرمی  عزت اله

2436

97

محسنی  مرجانه

2204

98

محمدی  یوسف

2225

99

محمدی ارچمش  بهزاد

2242

100

محمدی اسحق

2425

101

محمدی خواجه دهی  فاطمه

2179

102

محمدی زارع مغانلو حجت اله

2430

103

محمودی  شیرین

2215

104

محمودی عین الدین  سعیده

2203

105

محمودیان  توحید

2227

106

مروتی  حسین

2259

107

مقیمیان  سیما

2182

108

منصوری افراسیاب

2254

109

مهاجری غلامرضا

2441

110

مهدی پور گنجی  حسن

2229

111

مهدی زاده  ابوالفضل

2186

112

مهدیزاده مهسا

2208

113

مهرپور  حمید

2145

114

مهین فلاح  محمد

2170

115

موسوی  سیدمیثم

2162

116

مولائی  صادق

2232

117

میرنعمتی فاطمه السادات

1494

118

نادری فرد  میثم

2212

119

نجفی  محمد

2265

120

نجفی  منا

2198

121

نریمانی  خدیجه

2224

122

نظم ده  سجاد

2241

123

نوروزتبار  مهرداد

2305

124

نوروزی  فاطمه

2154

125

نیتی  سعید

2190

126

نیک نهال  داود

2235

127

واشقانی فراهانی  نجمه

2155

127

والی زاده انامق  سحر

2252

129

ولی پورافروزی مریم

2181

130

یاری  فرشته

2228

131

یاسین مهر  یاسر

2165

132

یاقوتیان میاندوآب  میلاد

2248

133

یوسفی  ساناز

2103

 

 

ضمناً زمان و مکان برگزاری مراسم تحلیف پذیرفته شدگان ، متعاقبا اعلام می گردد.  

  • سه شنبه ١١ شهريور ١٣٩٩-٢٣:٤٠
  • 1017