🔷 شرح مذاکرات و مصوبات بیست و هشتمین جلسه هیأت مدیره دوره پنجم کانون وکلای دادگستری البرز

در تاریخ پنجم بهمن ماه 1399 بیست و هشتمین جلسه هیأت مدیره دوره پنجم کانون وکلای دادگستری البرز  با تلاوت آیاتی از قرآن مجید رأس ساعت 12:00به ریاست جناب آقای دکتر حسین تفویضی و با حضور آقایان: دکترآیت اله پرویزی فرد، دکتر رضا وطن خواه، حمیدرضا داداش پور، علی اسداله پور کریمی، قدرت الله فرح بخش وسعید اکبرزاده تشکیل و       تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:

بدواً ضمن آرزوی شفای عاجل برای همکار ارجمند جناب دکتر ششگل( عضو محترم هیأت مدیره)

در خصوص خرید ملک با توجه به گزینه پیشنهادی که حدود 30 میلیارد تومان برآورد قیمت شده است، دکتر وطن خواه به ضرورت حفظ کانون(ساختمان فعلی) تأکید کردند و درصورت مشارکت صندوق، این امر در ملک جدید صورت پذیرد. آقای اسداله پور در خصوص خرید اعلام موافقت نموده و با توجه به آماده نبودن سند تفکیکی به ضرورت ملاحظه خاص در این خصوص تأکید نمودند. جناب فرحبخش بر ضرورت تعجیل در خرید به ویژه در سال 1399 تأکید نمودند و گزینه پیشنهادی را بسیار مطلوب ارزیابی نمودند. جناب اکبرزاده بر لزوم تعدد گزینه ها و توجه خاص به وضعیت سند ملکی تأکید فرمودند. دکتر تفویضی هم بر بررسی گزینه های متعدد اشاره لکن با توجه به قیمت های گزاف، گزینه پیشنهادی را بهترین گزینه اعلام نمودند. دکتر پرویزی فرد هم ضمن تأکید بر ضرورت خرید ملک پیشنهاد نمودند تمامی دغدغه های همکاران لحاظ شود لذا النهایه مقرر شد جناب آقای اکبرزاده با عنایت به تخصص ایشان در امور شهرداری وظیفه بررسی پرونده شهرداری و سوابق آن را به عهده بگیرند.

در خصوص زمین ابتیاعی در دوران قبل نیز رئیس محترم جلسات متعددی با معاونت محترم وزیر راه و شهرسازی جهت پیگیری امر یا اخذ زمین معوض برگزار و نتیجه آن متعاقباً اعلام می گردد.

در خصوص استماع گزارش عملکرد کمیسیونها بدواً گزارش عملکرد کمیسیون انتشارات استماع شد و با درخواست جناب باقری مبنی بر اختصاص مبلغ سی میلیون تومان جهت خرید کتاب و تجهیز کتابخانه موافقت شد.( خرید کتب کاربردی در اولویت باشد) گزارش عملکرد کمیسیون ورزش استماع شد و با توجه به اینکه شهرداری تهران در راستای تقدیر از تیم فوتبال کانون مبلغ شش میلیون تومان کارت هدیه به همراه تندیس و یک دستگاه دوچرخه به تیم فوتبال اهدا و مسئول کمیسیون عیناً تقدیم هیأت مدیره نموده است مقرر شد تندیس در کانون باقی مانده و هدایای تقدیمی جهت تقویت تیم فوتبال عودت و هزینه گردد.در خصوص پیشنهاد کمیسیون ورزش مبنی بر برگزاری سومین دوره مسابقات فوتبال کشور و اولین دوره مسابقات والیبال در اردیبهشت 1400 ضمن تصویب مقرر شد در صورت فراهم بودن زیرساخت ها مسابقات به صورت لیگ برگزار گردد و پرداخت هزینه های ضروری تیم مورد تأیید و موافقت قرار گرفت.

گزارش جلسات کمیسیون فرهنگ و هنر و روابط عمومی قرائت و استماع گردید و مقرر شد در خصوص ساخت نماهنگ و جایگزین های مربوطه هماهنگی لازم با مسئول کمیسیون به عمل آید.

در خصوص کمیسیون روابط عمومی و لزوم پویایی هر چه بیشتر کمیسیون در جلسه آتی هیأت مدیره از مسئول محترم کمیسیون دعوت و همفکری و هم افزایی صورت بگیرد.

گزارش جناب اسداله پور نماینده شورای اجرایی نیز استماع شد.در خصوص برگزاری مجمع عمومی هم مقرر شد در جلسه آتی اتخاذ تصمیم شود.

 

 

درخواست های همکاران بررسی و تصمیم گیری شد و جلسه رأس ساعت ۱۶ با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.

 

 

  • دوشنبه ٦ بهمن ١٣٩٩-١٣:٢٧
  • 513