در این دیدار که در فضایی صمیمی انجام پذیرفت جناب آقای حسین حجتی ریاست محترم کانون وکلای البرز مطالبی در خصوص مشکلات پیش رو همکاران از جمله..

دیدار نوروزی هیات مدیره کانون وکلای دادگستری البرز با مقامات قضایی استان البرز

روز یکشنبه نوزدهم فروردین دیدار نوروزی هیات مدیره کانون وکلای دادگستری البرز با رئیس کل دادگستری استان البرز ، دادستان مرکز استان، رئیس دادگاههای عمومی و سایر مقامات قضایی استان برگزار شد .
در این دیدار که در فضایی صمیمی انجام پذیرفت جناب آقای حسین حجتی ریاست محترم کانون وکلای البرز مطالبی در خصوص مشکلات پیش رو همکاران از جمله اقدام اخیر دادگستری کل در مورد لزوم ارائه وکالت نامه تایپ شده توسط همکاران بیان کردند که از جانب رئیس کل محترم دادگستری قول مساعدت و پیگیری موضوع داده شد.
موضوع بعدی بحث راجع به طرح وکالت که اخیرا با امضای 80 تن از نمایندگان مجلس مطرح  شده است بود که ریاست محترم کانون وکلای البرز نسبت به معایب ؛ عواقب و توالی فاسد آن هشدار جدی دادند .
در این دیدار همچنین جناب آقای وحید نصیری نایب رئیس محترم کانون وکلای البرز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کمیسیون معاضدت در خصوص تامین محل مناسب اختصاصی و در شان برای وکلا جهت انجام معاضدت قضایی طرح موضوع نمودند که رییس کل محترم دادگستری استان البرز قول پیگیری و مساعدت دادند.

  • سه شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٧-١٢:٣٤
  • 391