اطلاعیه تمدید پروانه الکترونیک وکلا و کارآموزان سال 1403-1402
 
 
 
پیرو مصوبه  هیات مدیره محترم مبنی بر تمدید الکترونیک پروانه وکالت / کارآموزی و اجرای آن در جهت تمدید پروانه سال 1403-1402  از طریق لینک اتوماسیون تحت وب در سایت کانون (http://automation.alborzbar.com/login.aspx )  اقدام نمایید.ضمناً راهنما های مربوطه در سایت کانون قسمت راهنمای اتوماسیون موجود می باشد.


مراحل تمدید پروانه :
 
 
  مفاصا حساب دارایی
  • با توجه به آغاز بازه زمانی تمدید پروانه وکالت/کارآموزی و ضرورت اخذ گواهی مفاصا حساب موضوع ماده ۱۸۶ قانون مالیاتهای مستقیم و از آنجائیکه مراحل صدور گواهی مذکور در امور مالیاتی استان البرز(https://my.tax.gov.ir) بطور کاملا الکترونیکی انجام می پذیرد و در صورت وجود بدهی مالیاتی قطعی شده فرآیند تمدید پروانه در اتوماسیون قابل انجام نیست. لذا به همکاران محترم اعم از وکلا و کارآموزان وکالت توصیه می گردد جهت جلوگیری از اتلاف وقت و در نتیجه بروز مشکلات احتمالی در روند تمدید پروانه(  کد رهگیری پیش ثبت نام الکترونیکی مالیاتی در فرایند تمدید پروانه الزامی میباشد) در اسرع وقت نسبت به انجام مراحل صدور گواهی مذکور اقدام نمایند.
  • ابطال تمبر دادگستری از طریق دفاتر خدمات قضایی یا سامانه عدل ایران
  • ثبت درخواست تمدید پروانه آنلاین در اتوماسیون تحت وب در قسمت وکالت تمدید / تجدید وکالت
کلیه مراحل بالا درخصوص کارآموزان محترم نیز به همین شکل و ترتیب می باشد . (بخش کارآموزی در اتوماسیون تحت وب)


رسیدگی به درخواست تمدید در ایام کاری و در ساعات اداری می باشد  لذا لطفا در روزهای کاری درخواست تمدید خود را چک کرده تا درصورت بروز مشکل و نقص مدارک مطلع شوید.
لازم به ذکر است که پس از  اتمام مرحله تمدید (سبز شدن پنلها در اتوماسیون) و به محض دریافت پیامک  " تائيد درخواست تمدید پروانه" صرفا جهت درج نقش مهر و امضاء پروانه به کانون مراجعه نمایید.


نکات قابل توجه :

  •  نام کاربری در اتوماسیون تحت وب برای کلیه همکاران محترم کدملی می باشد درصورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید از گزینه بازیابی رمز عبور اقدام نمایید.
  •   جهت سهولت در روند تمدید از به روز بودن مرورگر خود اطمینان حاصل نمائید
  • مراجعه به کانون صرفا پس از اتمام مراحل تمدید و دریافت پیامک ، جهت درج در پروانه می باشد.
 همکاران محترم روند تمدید الکترونیکی جهت سهولت روال تمدید و حفظ شان همکاران محترم امکان پذیر گردیده، لذا خواهشمند است همکاری لازم را در این خصوص بعمل آورید.