اطلاعیه تمدید پروانه الکترونیک وکلا و کارآموزان
 
 
 
پیرو مصوبه  هیات مدیره محترم مبنی بر تمدید الکترونیک پروانه وکالت / کارآموزی و اجرای آن در جهت تمدید پروانه سال 1400-1399از طریق لینک اتوماسیون تحت وب در سایت کانون (http://www.alborzbar.com )  اقدام نمایید.ضمناً راهنما های مربوطه در سایت کانون قسمت راهنمای اتوماسیون موجود می باشد.


مراحل تمدید پروانه :
 
 
  • دریافت نامه مفاصا حساب دارایی از اتوماسیون تحت وب  درقسمت وکالت / درخواستهای وکالت و مراجعه به اداره دارایی  (اصل مفاصاحساب جهت درج درپرونده بایستی تحویل کانون گردد)
  • تسویه حساب با صندوق حمایت تا پایان تابستان 1399 از طریق سایت صندوق حمایت وکلای دادگستری
  • ابطال تمبر دادگستری از طریق دفاتر خدمات قضایی
  • ثبت درخواست تمدید پروانه آنلاین در اتوماسیون تحت وب در قسمت وکالت تمدید / تجدید وکالت
  • بارگذاری برگه مفاصا حساب دارایی در اتوماسیون تحت وب در قسمت درخواست تمدید پروانه
کلیه مراحل بالا درخصوص کارآموزان محترم نیز به همین شکل و ترتیب می باشد . (بخش کارآموزی در اتوماسیون تحت وب)

نکتــــــه : نام کاربری در اتوماسیون تحت وب برای کلیه همکاران محترم کدملی می باشد درصورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید از گزینه بازیابی رمز عبور اقدام نمایید.
تذکر : جهت سهولت در روند تمدید از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید.

رسیدگی به درخواست تمدید در ایام کاری و در ساعات اداری می باشد و بعلت ایام تعطیلی در آبان ماه امکان تاخیر در این امر وجود دارد، لذا لطفا در روزهای کاری درخواست تمدید خود را چک کرده تا درصورت بروز مشکل و نقص مدارک مطلع شوید.
لازم به ذکر است که آخرین زمان ثبت درخواست تمدید پروانه در اتوماسیون 30  آبان ماه 1399 می باشد، پس از  اتمام مرحله تمدید (سبز شدن چهارپنل در اتوماسیون) و به محض دریافت پیامک  " همکارارجمند درخواست تمدید پروانه جنابعالی تایید گردید، . " صرفا جهت درج نقش مهر و امضاء پروانه به کانون مراجعه نمایید.


نکات قابل توجه :
  1. روند تمدید پروانه  1400-1399 از روز 1 آبان ماه قابل اجرا می باشد.
  2. مراجعه به کانون صرفا پس از اتمام مراحل تمدید و دریافت پیامک ، جهت درج در پروانه می باشد.
باتوجه به شیوع بیماری کرونا درجهت حفظ سلامت همکاران محترم روند تمدید الکترونیکی جهت سهولت روال تمدید و حفظ شان همکاران محترم امکان پذیر گردیده، لذا خواهشمند است همکاری لازم را در این خصوص بعمل آورید.